BUDAPEST 2008

2021. Június 05.  Rájátszás 7. Forduló

Kőér utcai Uszoda  15:15

POLO ACADEMY BP. - KÓPÉ UVSE II.

                               9  -  3

Kupi-Jung Ádám 3, Rauschenberger Sára 3, Benyovszki Botond 3

 http://waterpolo.hu/meccs/65208

 

2021. Május 08.  Rájátszás  6.Forduló

Kőér utcai Uszoda  16:45

POLO SPORT CLUB - POLO ACADEMY BP.

                            3   -   2

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 2

http://waterpolo.hu/meccs/65205

 

2021. Április 24.  Rájátszás 5. Forduló

Szőnyi úti Uszoda 50m.-es sátor  10:00

III.Ker. TVE - POLO ACADEMY BP.

                 9  -  4

Gólszerzőink: Rauschenberger Sára 2, Benyovszki Botond 1, Kupi-Jung Ádám 1

http://waterpolo.hu/meccs/65203

 

2021. Április 10.  Rájátszás  4. Forduló

MOM - Sportuszoda  13:30

POLO ACADEMY BP. - YBL WPC II.

                              7   -   10

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 3, Rauschenberger Sára 3, Barta Bence 1

http://waterpolo.hu/meccs/65196

 

2021. Március 27.  Rájátszás 3. Forduló

FTC Uszoda-Népliget  11:00

FTC-TELEKOM LEÁNY - POLO ACADEMY BP.

                                5   -   3

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 1, Kupi-Jung Ádám 1, Rauschenberger Sára 1

http://waterpolo.hu/meccs/65193

 

2021. Február 27. Rájátszás 2. Forduló

III.ker. TVE Uszoda  12:15

POLO ACADEMY BP. - BFSE

                             11  -  5

Gólszerzőink: Rauschenberger Sára 5, Kupi-Jung Ádám 3, Benyovszki Botond 2, Gulyás Dániel 1

http://waterpolo.hu/meccs/65191

 

2021. Február 13. Rájátszás 1. Forduló

III.ker. TVE Uszoda  16:45

VÁROSGAZDA UA - POLO ACADEMY BP.

                          2  -  11

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 5, Rauschenberger Sára 3, Gulyás Dániel 2, Szabó Atilla Alexander 1

http://waterpolo.hu/meccs/65186

 

2020. December 12.  7. Forduló

FTC Uszoda-Népliget  14:00

POLO ACADEMY BP. - ASI DSE

                              5   -   16

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 3, Kupi-Jung Ádám 1, Rauschenberger Sára 1

http://waterpolo.hu/meccs/63709

 

2020. November 28.  6. Forduló

Kőér utcai Uszoda  12:30

YBL WPC II. - POLO ACADEMY BP.

               11  -  8

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 4, Rauschenberger Sára 2, Gulyás Dániel 1, Szabó Atilla Alexander 1

http://waterpolo.hu/meccs/63706

 

2020. November 14.  5. forduló

Kőér utcai Uszoda  14:45

POLO SPORT CLUB BP2008 - POLO ACADEMY BP.

                                          4   -   8

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 6, Kupi-Jung Ádám 1, Gulyás Dániel 1

http://waterpolo.hu/meccs/63704

 

2020. Október 25.  4.Forduló

Kőér utcai Uszoda  18:45

POLO ACADEMY BP. - III.ker. TVE

                              5   -   11

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 2, Rauschenberger Sára 2, Gulyás Dániel Péter 1

http://waterpolo.hu/meccs/63697

 

2020. Október 17.  3. Forduló

III.kerületi TVE Uszoda  10:15

FTC-TELEKOM LEÁNY - POLO ACADEMY BP.

                                4   -   0

http://waterpolo.hu/meccs/63694

 

2020. Október 03.    2.Forduló

III.kerületi TVE Uszoda  12:45

POLO ACADEMY BP. - HONVÉD II.

                            4    -   17

Gólszerzőink:Rauschenberger Sára 2, Szabó Atilla Alexander 1, Gulyás Dániel Péter 1

http://waterpolo.hu/meccs/63692

 

2020. Szeptember 19.    1.Forduló

Szőnyi úti Uszoda  14:00

AQUAWORM WATERPOLO - POLO ACADEMY BP.

                                      10   -   3

Gólszerzőink: Benyovszki Botond 2,Kupi-Jung Ádám 1 

http://waterpolo.hu/meccs/63687

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Covid-19 járványhelyzet miatt eredményhirdetés nélkül véget ért a bajnoki szezon.

2020. Február 22.  Rájátszás  3.Csoport  1.Forduló

III.ker. TVE Uszoda  18:45

VIDÁM VÍZILOVAK - UVSE II.

                         10   -   6

http://waterpolo.hu/meccs/59968

 

2019. December 14.  7. Forduló

Hajós Alfréd Sportuszoda 33m.-es medence  18:00

VIDÁM VÍZILOVAK - HUVK SE

                            1  -   15

http://waterpolo.hu/meccs/56196

 

2019. November 30.  6. Forduló

Szőnyi úti Uszoda 33m.-es sátor  11:00

ASI-MSA - VIDÁM VÍZILOVAK

         12   -   6

http://waterpolo.hu/meccs/56193

 

2019. November 16. 5. Forduló

Hajós Alfréd Sportuszoda  33m.-es medence  12:00

VIDÁM VÍZILOVAK - VUK KISTARCSA

                          8     -     3

http://waterpolo.hu/meccs/56190

 

2019. November 02.  4. Forduló

Kőér utcai Uszoda  11:30

SOTE VKS - VIDÁM VÍZILOVAK

          14   -   1

http://waterpolo.hu/meccs/56186

 

2019. Október 19.  3. Forduló

Szőnyi úti Uszoda  14:00

TVSE - VIDÁM VÍZILOVAK

    16  -  3

http://waterpolo.hu/meccs/56179

 

2019. Október 05.  2. Forduló

Kőér utcai uszoda   13:30

VIDÁM VÍZILOVAK - OÁZIS SC 

                           5   -    12

http://waterpolo.hu/meccs/56177

 

2019. Szeptember 21.  1. Forduló

Szentendrei V8. Uszoda  12:00

KOPÉ UVSE - VIDÁM VÍZILOVAK

              12  -  4

http://waterpolo.hu/store_pdf/MatchReturnData_507_56172.pdf

 

 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2018/2019-es bajnoki évben 2007-es csapatunk a 18.helyen végzett.

 

2019. Június 15. Rájátszás II. 5. Forduló

III.kerületi TVE Uszoda  12:00

ASI-MSA - VIDÁM VÍZILOVAK

          10  -  7

http://waterpolo.hu/meccs/53972

 

2019. Június 08.  Rájátszás II. 4. Forduló

Szőnyi úti Uszoda  12:30

VIDÁM VÍZILOVAK - OXIGÉN

                          13  -  7

http://waterpolo.hu/meccs/53970

 

2019. Június 01. Rájátszás II. 3. Forduló

Szőnyi úti Uszoda   16:00

OÁZIS SC - VIDÁM VÍZILOVAK

           14  -  5

http://waterpolo.hu/meccs/53966

 

2019.Május 18.  Rájátszás II. 2.Forduló

Hajós Alfréd Sportuszoda - fedett medence  19:00

KESI II. - VIDÁM VÍZILOVAK

          4  -   13

http://waterpolo.hu/meccs/53964

 

2019. Május 04. Rájátszás II. 1.Forduló

Hajós Alfréd Sportuszoda 33m.-es medence  14:15

VIDÁM VÍZILOVAK - UVSE II.

                          5    -    9

http://waterpolo.hu/meccs/53961

 

2019. Április 27. Rájátszás I.  5.Forduló

III.kerületi TVE Uszoda   13:15

OÁZIS SC - VIDÁM VÍZILOVAK

           13  -  2

http://waterpolo.hu/meccs/52954

 

2019.  Április  13.  Rájátszás I.  4. Forduló

Szőnyi úti Uszoda 50-es sátor  13:00

VIDÁM VÍZILOVAK - UVSE II.

                          9     -    11

http://waterpolo.hu/meccs/52952

 

2019. Március 30. Rájátszás I. 3.Forduló

Szőnyi úti Uszoda  13:00

VIDÁM VÍZILOVAK - KESI II.

                          20   -   5

http://waterpolo.hu/meccs/52948

 

2019. Március 09.  Rájátszás I. 2. Forduló

Hajós Alfréd Sportuszoda 33m.-es medence  12:30

ASI-MSA - VIDÁM VÍZILOVAK

         15  -   1

http://waterpolo.hu/meccs/52946

 

2019. Február 16.  Rájátszás I.  1. Forduló

Hajós Alfréd Uszoda 33-as medence  10:00

VIDÁM VÍZILOVAK - OXIGÉN ÚSZÓSULI

                          15   -   7

http://waterpolo.hu/meccs/52943

 

2018.December 15.  6.Forduló

Kőér utcai Uszoda 10:00

KÓPÉ UVSE - VIDÁM VÍZILOVAK 

              17   -    2

http://waterpolo.hu/meccs/49582

 

2018.December 1.   5.Forduló

Váci Strandfürdő és Uszoda  11:00

VIDÁM VíZILOVAK - UVSE I.

                           1   -   16

http://waterpolo.hu/meccs/49579

 

2018.November 17.  4.Forduló

Kőér utcai Uszoda  11:30

CVSE - VIDÁM VíZILOVAK

    15  -  0

http://www.waterpolo.hu/meccs/49577

 

2018.November 03.   3.Forduló

Szentendrei V8 Uszoda  14:00

VIDÁM VíZILOVAK - ASI-MSA

                          4     -   19

http://www.waterpolo.hu/meccs/49574

 

2018.Október 20.  2.Forduló

Ceglédi Városi Uszoda   12:00

HUVK SE - VIDÁM VíZILOVAK

         17  -  2

http://waterpolo.hu/meccs/49571

 

 2018.Október 06.   1.Forduló

Margitsziget Hajós 33as medence   11:15

VIDÁM VíZILOVAK - VÁCI VSE

                           0   -    15

http://www.waterpolo.hu/meccs/49569

On-line felhasználók

Oldalainkat 143 vendég és 0 tag böngészi

A poloacademy.hu oldal sütiket használ. Az oldal böngészésével hozzájárul a sütik használatához.
További részletek